תוכנת הניהול

 
 

שופינגכארד עובדת עם תוכנת ניהול מועדוני לקוחות המתקדמת מסוגה בישראל.

עם תוכנת הניהול של שופינגכארד אנו יודעים את הנתונים און ליין ומנתחים קמפיינים תוך כדי הפעילות.

תוכנת הניהול המועדונים של שופינגכארד מתחלקת לשניים: ממשק לקופה, כך שבמקום להשתמש במודול ניהול המועדון של הקופה, שהוא לרוב מסורבל וחסר פונקציות חשובות, ניתן לנהל מהקופה באמצעות מודול פשוט לתפעול ובעל אפשרויות רבות מאוד שפותח במיוחד לצורך ניהול מועדון הלקוחות. הממשק השני הוא לתוכנתBI , כך שכל פעולה שנעשית בקופה מגיע ישירות ובאופן אוטומטי ושותף לתוכנת ה-BI . הנתונים שמגיעים לשם עוברים עיבוד ומשתכללים עם שאר הנתונים, ומוצגים כדוחות הניתנים לשליפה פשוטה על ידי הלקוח.
 
 
 
תכנת הניהול - שופינגכארד
 
 
 

דוגמאות לערך מוסף שניתן להפיק מכך שהתוכנה באון ליין:


1.יוצאים בקמפיין ללקוחות המועדון ושולחים SMS. לאחר יומיים בודקים מי מימש. לכל מי שלא מימש אנו נשלח SMS או מייל לתזכורת.
2.שולחים הודעה שיש עד 50% הנחה על כל החנות. אנו נמליץ להוריד את מי שקנה בשבוע האחרון כדי לא "להרגיז" לקוחות שקנו רק לפני מס' ימים במחיר מלא, ונמנע בכך החזרת מוצרים לחנות לצורך רכישה חוזרת במחיר החדש.

תהליך הכנת הדוחות הוא מלאכת מחשבת, שכן עם מיליוני נתונים צריך לדעת בדיוק מה רוצים, לאיזה נתונים יש להתייחס ואיך לבנות את השאילתה. 

התוכנה מאפשרת עבודה שוטפת ללא צורך בלוגיסטיקה מורכבת ומסורבלת ונותנת לנו תמונת מצב אמיתית ורלוונטית. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת נותנת לנו את האפשרות לנהל נכון יותר את מועדון הלקוחות שלכם, להכיר טוב יותר את הלקוחות וללמוד את צרכי המועדון ואופיו.

התחרות העזה בשוק וריבוי מועדוני הלקוחות הביאו לידי כך שהלקוחות היום פחות סבלניים. הם מצפים שיכירו אותם, שידברו בשפתם ושההטבות יהיו רלוונטיות עבורם. ניהול מועדון ללא טכנולוגיה וללא התעמקות בדוחות הוא כעין ירייה באפילה, ללא כיוון ומטרות ברורות.

אנו בשופינגכארד יורדים לרזולוציות הנמוכות ביותר כדי שהאפקטיביות של המועדון תהיה מוצלחת ככל הניתן. לרשותנו הכלים המתקדמים ביותר, ניסיון רב ומסירות ללקוחותינו ולפרויקטים שאותם אנו מנהלים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות