ניהול דפי פייסבוק – כי אתם חייבים להיות שם

 
פייסבוק. מי לא מכיר את הרשת החברתית שהתחילה בתור מיזם פרטי של אחד, מארק צוקרברג, שחשב על דרך מיוחדת להישאר בקשר עם חבריו משכבר הימים. היום, המיזם הקטן הזה הוא כבר בכלל לא קטן, והוא מציע הרבה יותר מקשר עם החברים. למעשה, כל עסק חייב שיהיה לו דף עסקי בפייסבוק, אם הוא רוצה שישמעו עליו. למה?
 
 


  • כי בפייסבוק יש היום מיליארד משתמשים רשומים. אופס, כבר מיליארד ואחד.
  • כי בישראל משתמשים ברשת החברתית הזאת כ-3.6 אנשים, ואתם יודעים כמה ישראלים אוהבים לדבר על אחרים...
  • כי פייסבוק היא המקום בו אפשר לקבל המלצות על מוצרים, עסקים ונותני שירותים גם אם אתם לא מכירים אישית אף אחד שנעזר בהם.
  • כי אם לא תשכרו שירותי ניהול דפי פייסבוק – סביר מאוד להניח שתפסידו הרבה מאוד לקוחות פוטנציאליים, שחיפשו אתכם ברשת ומצאו רק את המתחרים.

 
 
 
ניהול פייסבוק משתלם לכם!
 
 
 

מה שופינגכארד מציעים לכם?


ניהול דפי פייסבוק שכולל את כל מה שאתם צריכים:


כתיבת פוסטים – כתיבת סטטוסים רלוונטיים לתחום העיסוק שלכם (כמות הפוסטים השבועית תיקבע על פי חבילת השירות שתבחרו).
העלאת תמונות של עובדים, עבודות ומוצרים – על מנת ליצור היכרות עם העסק, עם האנשים שעומדים מאחוריו (היינו – אתם) ועם המוצרים ו/או השירותים שהוא מציע.
יצירת באזזז פרסומי – שיעשה את ההבדל בינכם ובין המתחרים שלכם.
שימוש בכל הכלים שפייסבוק מאפשר כדי להגדיל את החשיפה שלכם לקהל היעד הפוטנציאלי – תחרויות נושאות פרסים, יצירת אירועים וכנסים, ביצוע סקרים רלוונטיים ועוד.
שימוש בכלי הפרסום הממומן – אפשרות נוספת אשר ניהול דפי פייסבוק יכול לספק לכם הוא, כמובן, הפרסום הממומן. באמצעותו תוכלו לפלח את קהל היעד שלכם, להחליט בדיוק מי יראה את המודעה שלכם ומתי ובדרך זו להרחיב בצורה משמעותית את מעגל הלקוחות הקיימים שלכם.

אז אם גם אתם רוצים להיות חלק מהרשת החברתית שהפכה להיות אחד מהכלים החשובים ביותר להגדלת החשיפה לקהל יעד פוטנציאלי – צרו קשר עוד היום ותיהנו משירותי ניהול דפי פייסבוק ברמה הגבוהה ביותר.

לפרטים ולהזמנות חייגו 9191396 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות