למה צריך ניהול מועדון לקוחות חיצוני?

 
אנשים רבים שואלים את עצמם "למה אני צריך חברה חיצונית שתנהל את מועדון הלקוחות שלי עבורי? הרי הכול אני יכול לעשות לבד..."
 
כאשר מסתכלים על הדברים בצורה שטחית ניראה כי ניהול מועדון הוא דבר של מה בכך. מחשבה זו גרמה לכך שבמשך שנים רבות ניהלו בעלי העסקים והרשתות את מועדון הלקוחות שלהם לבדם או שתפקיד זה הוטל על מנהלת השיווק. הניהול העצמי הביא במקרה הטוב למועדון לקוחות שניתן להפיק ממנו רק כ- 20% מהפוטנציאל שלו. במקרה הגרוע המועדון הופך ל- "רדום", כי למנהלת השיווק ישנם הרבה דברים "על הראש", עבור בעל העסק אין זה תחום עיסוקו ולשניהם אין את כלי העבודה המתאימים, הניסיון והזמן כדי להוביל את המועדון למקום שבו הם היו רוצים שיהיה.

מה יוצא לי מזה? 


במשך השנים התחילו להבין במשק שכל השוק צועד לכיוון טיפוח נאמנות הלקוחות ולמידת הרגליהם, ושם נמצא העתיד. עם חלוף הזמן החלו בעלי העסקים להעסיק חברות שזהו תחום המיקוד שלהן. אותן חברות שבהן כלולים גם לקוחותינו, שאנו רואים בהם כשותפים עסקיים לכל דבר, החליטו להשתמש בידע, בניסיון ובכלים של שופינגכארד על מנת להפיק את המרב ממועדון הלקוחות שלהם. אמנם אין זה דבר פשוט עבורם, שכן זה כרוך בעלויות, אולם לאחר שראו כי הפדיון המזוהה עולה והלקוחות אכן חוזרים, הגדילו בעלי העסקים משנה לשנה את היקף ההשקעה שלהם במועדון ובלקוחות החוזרים, לעיתים אפילו על חשבון תקציבי הפרסום. אותן חברות הינן לקוחותינו במשך שנים רבות, וזו ההוכחה הטובה ביותר עבורנו כי אנו עושים עבודתנו נאמנה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות