מועדוני לקוחות - הדרך לשמירת לקוחות בעסק

 

 

מדוע כדאי ליצור מועדון לקוחות לעסק?

 

 

אנו חיים בעידן בו הצרכנות מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. עבור בעלי עסקים, דבר זה יוצר תחרותר בה שמקשה על שמירת הלקוחות. 
אולם, ניתן לרתום את העולם הצרכני לטובת העסק שלכם על ידי שימור לקוחות חכם, באמצעות מועדון לקוחות, שיגרום לקונים לרצות לחזור ולקנות דווקא אצלכם. 

מועדון הלקוחות מספק עבורם סיבות טובות לחזור לעסק, בזכות מבצעיםייחודיים לחברי המועדון, הודעות אישיות ועוד שיטות שיווקיות. אמנם יצירת המועדון כרוכה בהשקעה כלכלית, אך השקעה זו משתלמת, כיוון שהיא  מאפשרת לכם למכור יותר לאורך זמן. 

 

 

מהו מועדון לקוחות איכותי?

 

 

למועדוני לקוחות איכותיים, שהם בעלי הצלחה גבוהה בשימור לקוחות, יש כמה מאפיינים מרכזיים: 

מועדון שמשתלם להצטרף אליו – לקוחות לרוב מצטרפים למועדוני לקוחות שמשתלמים עבורם, הן מבחינת מחיר ההצטרפות והן מבחינת ההנחות המתקבלות. 
אם ההנחות לא יהיו מספיק גבוהות מחד גיסא, או שההצטרפות במחיר יקר מדי מאידך גיסא, הם פשוט לא ירצו להצטרף. העסק צריך ללכת לקראת הלקוחות וליצור מאזן הנחות שישתלם מאוד הן עבור הלקוחות והן עבור העסק –כך שהלקוחות יחזרו והעסק ירוויח כמה שיותר.


יצירת קשר שוטף עם חברי המועדון – חברי המועדון צריכים לדעת שהמועדון שם בשבילם. כדי שדבר זה יקרה, במועדוני לקוחות איכותיים דואגים לכך שחברי המועדון יידעו על כל ההנחות והמבצעים שמגיעים רק להם. י
צירת הקשר יכולה להתבצע באמצעות מסרונים, אימיילים, שיחות טלפוניות ועוד.


ניטור מקצועי – ניטור טוב של נתוני הקנייה של חברי המועדון, מאפשר לדעת מהו הכיוון הנכון אליו צריך ללכתהעסק. הניטור מסייע לדעת מהם המוצרים הפופולריים ומה מושך את הלקוחות לקנות בעסק שוב ושוב.

 

 

רוצים מועדון לקוחות מצליח? פנו לשופינג קארד

 

 

חברת שופינג קארד היא בעלת ניסיון רב שנים בניהול מועדוני לקוחות של עסקים בכל רחבי הארץ. אנו מספקים את השירות המקצועי ביותר, שמסייע לכם בשיווק העסק, בשימור לקוחותיכם וגם בהכנסת לקוחות חדשים למעגל העסקי. אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם למימד הבא, אל תהססו לפנות אלינו.

 

 

בחרו מועדוני לקוחות מובילים- שופינגכארד ניהול מועדוני לקוחות חכמים בע"מ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות