מועדוני הלקוחות הראשונים שהוקמו בארץ

 
 


תרבות הצריכה המודרנית הפכה את הקונים ואת נתח השוק למוקד של תחרות עזה בין החברות השונות. התרחבות האופנתיות של בילויים במרכזי קניות, הפכה פעמים רבות את הלקוחות לגמישים יותר מבחינה מחשבתית. לקוח בחברה המודרנית איננו נאמן לרוב לחברה אחת, ועושה את הקניות שלו תוך חיפוש מעמיק בשלל רשתות וחנויות.

בעבר, רוב הלקוחות היו נשארים פחות או יותר באותה חברה מבחינת הרכישות שעשו, בין השאר משום שהכמות של החנויות שפעלו במקביל הייתה יחסית מצומצמת. מציאות זו, של תחרות על נתח שוק מסוים, ולקוחות אשר אינם נשארים נאמנים לחברה ולמותג שלה, הובילה חברות רבות לנסות למצוא דרכים לשימור הלקוחות שלהם.

מועדוני לקוחות היו הפתרון שהוקמו לשם כך. מועדוני לקוחות נועדו לא רק לשמר לקוחות ולהשאיר אותם בקהל הלקוחות של החברה, אלא גם לאפשר לחברה לפתות לקוחות וקונים חדשים, הרוכשים כמות גדולה של סחורה בכל ביקור על ידי הצעת מבצעים והנחות. 

 
 
 
shoppingcard
 
 
 

מהם מועדוני הלקוחות הראשונים שהוקמו בארץ, ואילו שירותים הם הציעו

 


מועדוני הלקוחות כאמור, צצו בארץ כפטריות אחרי הגשם עקב הצורך לשמר לקוחות כדי שיחזרו לקנות בחברה, וכדי לשמור על מאגר של לקוחות כבדים יחסית והצעה של מבצעים והנחות במיוחד אליהם.

רוב מועדוני הלקוחות הראשונים בארץ היו מתחום האופנה, כאשר בעיקר הרשתות הגדולות הציעו אתה שירותים הללו, עקב היכולת של עסק פרטי להציע הנחות באופן עצמאי.
השירותים אשר הציעו מועדוני הלקוחות הראשונים כללו בין השאר:

· מבצעים לקניות מרובות: באמצעות מועדוני לקוחות יכול הלקוח לרכוש כמות גדולה של ביגוד או ציוד במחיר זול יחסית. פעמים רבות ניתנה הנחה לקניות חוזרות באותה רשת באמצעות צבירת נקודות זכות.
 
· מבצעים למכירות חיסול: פעמים רבות החברות שהציעו את ההנחות שאפו לחסל מלאי גדול מידי שהצטבר אצלם,כאשר הזוכים הראשונים במבצעים היו חברי מועדוני הלקוחות.


 

בחרו מועדוני לקוחות מובילים- שופינגכארד ניהול מועדוני לקוחות חכמים בע"מ

 חשוב לזכור להיות חבר רק במועדוני לקוחות מובילים. חפשו מועדון לקוחות איכותי במיוחד, אשר יעניק לכםאת מרב היתרונות. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות