מדוע יש צורך בניהול מועדוני לקוחות?

 

 

מועדון לקוחות הוא כלי שיווקי חשוב שיכול לשמש עסקים קטנים, ארגונים, חברות ותאגידים. הצורך בניהול מועדוני לקוחות נובע ממספר סיבות מרכזיות:

 

הפיכת לקוח מזדמן לחבר ולקוח קבוע

 

 
האתגר האמיתי של חברות מסחריות הוא להפוך לקוח מזדמן ללקוח קבוע. את המטרה הזו יכולות החברות להשיג רק אם ייתנו ללקוח תחושה שהוא חבר. בעזרת הפיכת הלקוח המזדמן לחבר קל יותר להניע אותו לפעולה, להפוך אותו ללקוח קבוע ולהגדיל את מעגל הלקוחות המשלמים.
 

 

איסוף ועיבוד נתונים

 

 

הדור הבא של השיווק כבר כאן והוא מבוסס על איסוף נתונים בזמן אמת ועל עיבוד שלהם לכדי סטטיסטיקות פרקטיות. את זה עושים באמצעות ניהול מועדוני לקוחות ויצירת תקשורת אפקטיבית בין הצדדים. המועדון מאפשר לנציגי החברה לעקוב אחר הרגלי הצרכנות והקניות של הלקוחות, להתאים עבורו מבצעים ולדאוג שהוא ייחשף רק להטבות רלוונטיות. כך מעבדים את הנתונים ומשתמשים בהם כדי להעלות את המכירות.

 

 

יצירת שותפות בעלת ערך

 

 

לקוחות רוצים היום להרגיש שיש להם ערך עבור המותג, החברה או הארגון. בעזרת ניהול נכון של מועדון חברים ניתן להעניק את הערך הזה. בעזרת יצירת שותפות בעלת ערך מקבלת החברה מעמד מיוחד אצל הלקוחות, ולאחר מכן היא גם זוכה ליתרון על פני חברות מתחרות.

 

 

מי מנהל את המועדון?

 

 

הטעות הנפוצה של חברות קטנות היא לנסות לנהל מועדוני לקוחות באופן עצמאי. לעומת זאת, מי שמכיר מקרוב את ענף השיווק והפרסום יודע שיש צורך בניהול מקצועי וחיצוני. את הניהול הזה ניתן לבצע רק באמצעות העברת המשימה לידיים של חברות שמתמחות בכך.

מלבד האמור לעיל,יש צורך בניהול מועדוני לקוחות כי מדובר על מערך לוגיסטי אדיר שדורש זמן, משאבים וכסף. ניהול שמבוצע על ידי חברה שמתמחה במועדוני לקוחות נראה אחרת לחלוטין מאשר ניהול שמבוצע על ידי אותה חברה שמפעילה את המועדון. רק בעזרת ניהול חיצוני ניתן לשלב בין היתרונות ולהפוך כל לקוח מזדמן ללקוח קבוע, בלי לוותר על איסוף ועיבוד נתונים ועל יצירת שותפות בעלת ערך. 

 

בחרו מועדוני לקוחות מובילים- שופינגכארד ניהול מועדוני לקוחות חכמים בע"מ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות