כרטיס תושב – כי כל תושב שווה זהב!

 

שופינגכארד ניהול מועדוני לקוחות חכמים בע"מ מתמחה בהקמת מועדוני צרכנות בהתאמה מושלמת לאוכלוסיות מסוימות. אנחנו שמחים לעמוד בחוד החנית של תחום זה ולהיות אחת החברות המובילות, המקצועיות והוותיקות שמציעות שירות ייחודי זה.

לכרטיס תושב ישנם יתרונות רבים – להלן המרכזיים שבתוכם:


·  נאמנות – הלקוחות המקומיים מעוניינים לרכוש בחנויות מקומיות אשר מציעות להם בדיוק את מה שהם צריכים ובמחירים אטרקטיביים.
·  שביעות רצון – כתושבי העיר הם חשים שהם מקבלים יחס מיוחד, מה שמעודד אותם להישאר באותה העיר ומונע מהם הגירה לערים אחרות.
·  כלכלה יציבההודות לאסטרטגיה המותאמת ללקוחות המקומיים באופן מושלם, ההכנסות של בתי העסק גדלות, נוצרים מקומות תעסוקה ובילוי נוספים וחדשים, מה שמאפשר לעיר להפוך למשגשגת.

ניהול חכם של כרטיסי תושב


לכרטיס תושב יש תפקיד חשוב בטיפוח הקשר המיוחד ביניכם לבין התושבים, ליצור בקרבם אהדה ולואליות ואף לגרום להם לשמור על העיר שלכם חזקה ויציבה מבחינה כלכלית. הודות לכך רמת הפשיעה והעוני עשויות להפוך לנמוכות יותר, ובכך לאפשר לעיר להפוך להיות מקום בטוח יותר שטוב ושכדאי לחיות בו.
בשופינגכארד אנחנו מבצעים את כל השלבים הדרושים בתהליך, מ- א' ועד ת'. אנחנו מנפיקים את התעודות, מספקים לכם תוכנות ניהול מתקדמות, מנפיקים עבורכם דוחות המאפשרים ניתוח של הרגלי הצריכה של תושבי העיר, ובהתאם לכך עוזרים לכם להבין מה הם רוצים וכיצד לענות על ציפיותהם באופן כזה שגם יעזור לכם לממש את האינטרסים שלכם, על מנת ששני הצדדים יהיו מרוצים.

המומחים של שופינגכארד עומדים מאחורי הקמה וניהול כרטיסי תושב עבור עיריות שונות בכל רחבי הארץ, ביניהן ירושלים ופתח תקווה. 

 
ניהול כרטיס תושב
 

לקבלת פרטים נוספים – צרו עמנו קשר עוד היום. 
נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולענות על כל שאלה!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות