הקמת מועדון לקוחות

 
 

בניית מועדון לקוחות


הקמת מועדון לקוחות זהו מעשה מתבקש מכל עסק הנותן שירות. על פניו זה נראה מהלך פשוט של "עשה זאת בעצמך": עיצוב והדפסת טפסי הצטרפות, עיצוב ורכישת כרטיסים, שכירת תוכנת ניהול ומבצע הצטרפות, הקלדת פרטי המצטרפים לתוכנת הניהול ושליחת הודעות ביום ההולדת. חשוב לדעת ולזכור שהחלק הטכני הוא החלק הקטן ביותר. דווקא בעולם שבו ישנם כל כך הרבה מועדוני לקוחות, אלה שיצליחו הם אלה שיהיה להם את האסטרטגיה, היצירתיות והנשמה. עוד כרטיס בארנק לא עוזר ללקוח וגם לא לבעל העסק.
 
 
 
הקמת מועדון לקוחות
 
 
 

בשלב ראשון עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות פשוטות:


1. מהי מטרת המועדון?
2. איזה מידע ברצונכם להפיק ממנו?
3. איך יוצרים נאמנות אצל הלקוח?
4. איך תבדלו את עצמכם ממתחריכם?
5. איך תהפכו את ההצטרפות למועדון לאטרקטיבית?
6. באילו דרכי תקשורת ובאיזו תדירות תצרו קשר עם הלקוחות?
7. כמה אתם מוכנים להשקיע בשימור לקוחותיכם?
8. איך תדעו כיצד למנף את הנתונים שמצטברים בתוכנת הניהול להגדלת הרווחים?
9. איך תדעו על איזה נתונים להסתכל מתוך מיליוני הנתונים שמצטברים מרגע לרגע?

 הקמת מועדון לקוחות ותפעולו דורשים ידע וניסיון רב. הרבה מועדונים שניסו לעשות זאת לבדם, מצאו עצמם לאחר זמן מה מנסים לתקן את הנזק שעשו לעצמם, דבר שעלה להם כסף רב ובאמון הלקוחות שנפגע בינתיים. ישנם הרבה מועדוני לקוחות בשוק ולא כולם "מספקים את הסחורה". אחת הסיבות המרכזיות היא הקמה לקויה וחסרת ידע של המועדון, יצירת טופס הצטרפות לא נכון, מאגר נתונים לקוי, חוסר התייחסות לסגמנטים השונים, חוסר עקביות ובניית אסטרטגיה לא נכונה. הקמת מועדון דורשת הצבת יעדים, תכנון לשנה קדימה לפחות וליווי מקצועי. אנו בשופינגכארד עושים זאת כבר מאות פעמים. במשך 12 שנות עבודתנו בתחום חשבנו, בדקנו, חידשנו ובעיקר נתנו ללקוחותינו שקט תעשייתי ממועדון הלקוחות שלנו והתעסקנו בו עבורם. אנו נשמח גם לעמוד לשירותכם ולתפקד גם עבוקכם בתור "השעון המעורר" שיזכיר לכם לשלוח הודעות, לצאת בקמפיין, לבצע אירועים ולהוביל את המועדון לדרך הנכונה. 

 מטרתנו היא לעזור לכם להגדיל את הרווחים של בית העסק מהפדיון המזוהה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות