הפסיכולוגיה של מועדוני הלקוחות

 

 

היתרון של מועדוני הלקוחות

 

 

עסקים רבים כבר הבינו שמועדוני הלקוחות מהווים הבטחה ממשית לשיפור הכנסותיהם ושימור לקוחותיהם. מועדוני הלקוחות מעודדים השתתפות פעילה של הלקוחות בתהליך הרכישה, וקניות חוזרות בעסק. אך מה באמת גורם לאנשים להתלהב ממועדוני לקוחות?

 

 

הפסיכולוגיה של מועדוני הלקוחות

 

 

  • צבירת נקודות: אנשים נהנים לצבור נקודות בדרכם אל הפרס המיוחל. הצבת מטרות קטנות לאורך הדרך מאפשרת להם לשאוף אל המטרה האמיתית. צבירת נקודות מעוררת את ייצר התחרותיות הטמון בנו, וכל נקודה שצברנו כמוה כהצלחה שהוחמאנו עליה.

  • חינם ומתנות: מתנות ודברים הנמכרים בכסף הניתנים לנו בחינם מקלים עלינו את תהליך האבל הקטן שאנו מרגישים עםכל גיהוץ של כרטיס האשראי שלנו במכונה. כאשר אנו מרגישים שהכסף שאנו משקיעים – הן ברכישת כרטיס המועדון והן ברכישת המוצרים - יחזור אלינו בצורה משתלמת, אנו מרגישים כאילו זכינו פעמיים. הדבר מעודד אותנו לקנות יותר, "מצ'פר" אותנו רגשית על הקנייה ומבטיח לנו מתנה בפעם הבאה, או בזו שאחריה. ההמתנה למתנה משתלמת.

  • פנייה אישית ונרגשת: מועדוני לקוחות רבים נוהגים לשלוח הודעות דואר אלקטרוני או מכתבים פיזיים אל לקוחותיהם. המכתבים מתזכרים את הלקוח על קיומו של המותג, מודיעים לו על המבצעים החדשים ומזכירים לו את הערך הצבור שביכולתו לממש. כאשר פונים אל הלקוח בשמו ובמגדרו, בעיקר בתוספת נתונים על רכישותיו המועדפות, הלקוח מרגיש כי הפנייה אישית יותר ומתייחס אליה בהתאם.

  • זיכרון מתוק בארנק: כרטיס פיזי של מועדון לקוחות יציץ מתוך ארנקו של הלקוח, וכמו במקרה המכתב המרגש, יזכיר ללקוח את קיומו של העסק וחברותו בו.

  • אם לא תמהר זה ייגמר: למועדוני לקוחות רבים יש תאריך תפוגה על מימוש הנקודות הנצברות בהם. מועדוני לקוחות רבים גם שולחים הודעות נרגשות בנוגע למבצעים החד פעמיים המוצעים בעסק שלהם. שני הדברים גורמים ללקוח למהר ולרכוש, בטרם יפוג תוקף ההטבה. 
 

 

התקדמו למועדוני הלקוחות של העתיד

 

 

השתדרגו כבר עכשיו והקימו מועדון לקוחות לעסק שלכם. מועדוני לקוחות מהווים דרך יעילה לשמר ולהגדיל אתקהל לקוחותיהם. כל הצדדים מרוויחים – אתם זוכים בלקוחות נאמנים והלקוחות זוכים במבצעים משתלמים. 

 

 

בחרו מועדוני לקוחות מובילים- שופינגכארד ניהול מועדוני לקוחות חכמים בע"מ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות