הגדלת הכנסות העסק ע"י שימוש במועדון לקוחות

 

 

כל עסק רוצה מעגל לקוחות נאמנים

 

 

עסקים רבים כבר הבינו שמועדוני הלקוחות מהווים הבטחה ממשית לשיפור הכנסותיהם ושימור לקוחותיהם. מועדוני הלקוחות מעודדים השתתפות פעילה של הלקוחות בתהליך הרכישה, וקניות חוזרות בעסק. אך מה באמת גורם לאנשים להתלהב ממועדוני לקוחות?

 

 

למה כדאי לפתוח מועדון לקוחות

 

 

  • הכירו טוב יותר את לקוחותיכם –מועדון לקוחות יכול לשמש עסקים רבים בתחומים שונים. מועדון הלקוחות שלכם יכלול את הלקוחות אשר קונים או עובדים איתכם באופן קבוע. באמצעות גיוס הלקוחות שלכם למועדון תוכלו להכיר אותם ולנתח את הרגלי הצריכה שלהם בצורה מעמיקה. כך למשל תוכלו להבין מה הפריטים או השירותים המועדפים על כל אחד מהם ולהציע להם מבצעים בהתאם לצרכיהם האישיים. כך תגדילו את הסיכוי שיחזרו אליכם.

  • באמצעות מועדון לקוחות אף לקוח לא ישכח אתכם – אם אתם עסק שרוצה להצליח שנים רבות, חשוב לבנות מועדון לקוחות נאמן. שימור לקוחות הוא נושא חשוב לכל עסק ובאמצעות מועדון הלקוחות זוהי נעשית משימה פשוטה יותר. דוגמה לשימור לקוחות מוצלח הוא שליחה הודעה בכל יום הולדת של לקוח בתוספת הטבה לבית העסק, כך גם שימחתם אותו וגם הרווחתם אותו מחדש בתור לקוח.

  • הציעו הטבות רק לחברי מועדון – כל אחד שחי בעידן כיום ומתחיל להיות מודע למשמעות של הידע והפרטים האישיים, מתחיל להיות חשדן ובררן יותר בעת מתן פרטים לבית עסק. בכדי למשוך לקוחות לתת לכם את הפרטים האישיים שלהם עליכם להפוך את המועדון לאטקרטיבי בעבורם. הציעו מבצעים רק ללקוחות, דאגו לרענן אותם באופן קבוע ושמרו על לקוחותיכם מרוצים. 

 

 

היום פתיחת מועדון לקוחות היא משימה פשוטה

 

 

היום לא צריך לשבור את הראש על איך לפתוח מועדון לקוחות. ניתן למצוא חברות אשר מתמחות בתחום ניהול והקמת מועדוני לקוחות ויוכלו לעזור לכם בניהול לקוחותיכם. אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואיכותית לניהול מועדוני לקוחות – בחרו בשופינגכארד. 

 

 

בחרו מועדוני לקוחות מובילים- שופינגכארד ניהול מועדוני לקוחות חכמים בע"מ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אודם 3, פתח תקווה
טל':   9191396 - 03
פקס: 9244478 - 03
 
 
 
ליידי קומפורט מועדון לקוחותליאם הפקות מועדון לקוחותספרינג מועדון לקוחותאלדו מועדון לקוחותANANAS מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחותחנה'לה מועדון לקוחותBAMBINI מועדון לקוחותפילפל מועדון לקוחותקלאב אופנה מועדון לקוחותאייס קלאב מועדון לקוחותעמנואל מועדון לקוחותAMERICA TODAY מועדון לקוחותKERENVEMICHAL מועדון לקוחותANNE FONTAINE מועדון לקוחותC HOTELS מועדון לקוחותמשאלות מועדון לקוחותWOLFORD מועדון לקוחותHAGITASSA מועדון לקוחותסימני דרך מועדון לקוחותBRANDY'S מועדון לקוחותירושלמי מועדון לקוחותפתח תקוה+ מועדון לקוחותבזאר שטראוס מועדון לקוחות101 מועדון לקוחותZIVA DOR מועדון לקוחותבת עין מועדון לקוחות